Beza Krówka lody naturalne - Gdańsk

Adresa: Damroki 33A/B, 80-177 Gdańsk, Polska.

Webová stránka: beza-krowka.pl
Odbornost: Lodziarnia.

Recenze: Tato firma má 377 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.7/5.

📌 Umístění tohoto Beza Krówka lody naturalne

Beza Krówka lody naturalne Damroki 33A/B, 80-177 Gdańsk, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Beza Krówka lody naturalne

  • Poniedziałek: 10:00–20:00
  • Wtorek: 10:00–20:00
  • środa: 10:00–20:00
  • Czwartek: 10:00–20:00
  • Piątek: 10:00–20:00
  • Sobota: 10:00–20:00
  • Niedziela: 10:00–20:00

Beza Krówka Lody Naturalne: Lodi vysoce hodnocené v Gdaňsku

Beza Krówka Lody Naturalne je populární lodiarnia, která se specializuje na vyrobování přírodních zmrzlin. Nachází se na adrese Damroki 33A/B, 80-177 Gdańsk, Polska. Své zákazníky láká skvělé zmrzlinové speciality, milou atmosféru a vynikající službu.

Odbornost a speciality

Beza Krówka Lody Naturalne se specializuje na lodiarnictví a nabízí širokou paletu přírodních zmrzlin. Zákazníci mohou vybrat mezi klasickými zmrzlinami, jako je vanilka, čokoláda nebo jahoda, nebo si vzít něco neobvyklého, jako je černý řezaný čokoládový trdelník.

Populární vyhledávání

Tato lodiarnia je populární mezi Localiity:

  • Zmrzliny
  • Lody v Gdaňsku
  • Přírodní zmrzliny
  • Lodiarně
  • Beza Krówka

Obsluha a recenze

Beza Krówka Lody Naturalne má na Google My Business celkem 377 recenzí s průměrným hodnocením 4,7/5. Zákazníci chválí skvělou servisní a ušmívavou osobu, která je ochotná pomoci. Mnozí z nich také zdůrazňují, že Beza Krówka nabízí nejlepší zmrzliny v Gdaňsku.

Proč si zaslouží návštěvu

Beza Krówka Lody Naturalne je vhodným výběrem pro ty, kteří hledají skvělou zmrzlinu v Gdaňsku. Své zákazníky láká rozmanitými zmrzlinovými specialitami, přátelskou atmosférou a vynikající službou. Zajistě stojí za to zkusit

Můžete navštívit jejich webovou stránku na beza-krowka.pl.

👍 Recenze na toto Beza Krówka lody naturalne

Beza Krówka lody naturalne - Gdańsk
Kamil J.
5/5

Chyba najciekawsze lody w Gdańsku.
Mają jeszcze inny punkt na nowym Jasienu, ale tutaj jest spokojniej.

Ostatnio porównywałem z lodami na Osowej i tam może i ładniej. Ale smakowo wybieram Beze Krówkę, a i obsługa wydaje się być mniej zmęczona swoją pracą 😉

Beza Krówka lody naturalne - Gdańsk
Artem N.
5/5

Byłem dzisiaj po lody — mimo chłodnej pogody lokal był otwarty. Bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło! Obsługa była wyjątkowo miła i uśmiechnięta, a lody przepyszne. Na pewno wrócę! Polecam każdemu.

Beza Krówka lody naturalne - Gdańsk
Tulio
2/5

Że lody coraz droższe, a porcje coraz mniejsze to bym przemilczał, ale że Pani ma rękawiczki dla higieny i w tych samych rękawiczkach co trzyma wafelek, przyjmuje banknoty i monety... to po co te rękawiczki? xd

Beza Krówka lody naturalne - Gdańsk
Mateusz J.
4/5

Lody dobre ale moim zdaniem bez efektu „wow” po zakupie lodów można sobie usiąść w altance lodziarni bądź w pobliskim parku.

Beza Krówka lody naturalne - Gdańsk
Piromanka 1.
4/5

Bardzo smaczne lody. Nieprzekombinowane smaki. Miła obsługa.
Jeśli ktoś chce się wybrać, to do góry ( za osiedlem na ul. Goska ) i w lewo, bo numeracja w tamtej okolicy jest lipna. Ale jak już się raz trafi, to się nie pożałuje. Polecam!

Beza Krówka lody naturalne - Gdańsk
Natalia Z.
2/5

Lody dość dobre, jednak smaki są przekombinowane lekko. Jednak obsługa fatalna. Zamawiałam z rodziną 4 lody po dwie gałki i obsługa prosiła na na zmianę smaki lodów- pospieszajac, bo kolejka była dluga. Mąż wybrał czekoladę z pomarańczą ja chciałam jagodę. On usłyszał zamówienie męża i dostałam lody pomarańczowe. Każdy może się pomylić, jednak jeśli klient otrzymał nieprawidłowy smak powinien otrzyma właściwe zamówienie. Mi zostało wmówione, że taki smak chciałam. Jestem oburzona. Bo lody tanie nie są, a smak był dla mnie nie do zniesienia. Nie kłóciłam się już tylko i wyłącznie, przez długą kolejkę. Nie zawitam tam. Powodzenia z taką obsługa. Proszę trochę poczytać o marketingu i obchodzeniu się z klientem.

Beza Krówka lody naturalne - Gdańsk
Danuta P.
5/5

Przepyszne lody i mega porcje. Polecam

Beza Krówka lody naturalne - Gdańsk
Adrianna D.
3/5

Obsługa miła, ale klasycznie niedouczona w kwestii higieny, mają rękawiczki, ale kasują pieniądze a potem wafelek w dłoń!!! fuuujjj !!!wafel z zarazkami ...kupuję zatem w kubeczku a tak wszystko super, więc może niech 1 osoba kasuje a 2 nakłada lody 😀

Go up