Dwie Siostry - Pabianice

Adresa: Matejki 11, 95-200 Pabianice, Polen.
Telefon: 882860380.
Webová stránka: dwie-siostry.com
Odbornost: Schönheitsklinik.
Další zajímavé informace: Bezeichnet sich als „von Frauen geführt“, WC, Terminvereinbarung empfohlen.
Recenze: Tato firma má 23 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.7/5.

📌 Umístění tohoto Dwie Siostry

Dwie Siostry

Odbornost: Schönheitsklinik

Located en Matejki 11, 95-200 Pabianice, Polen, Dwie Siostry es una clínica de belleza con experiencia y reputación en la región.

Con una dirección fija y un número de teléfono claro, la clínica ofrece servicios de alta calidad a sus clientes.

La página web dwie-siostry.com proporciona información detallada sobre sus servicios y procedimientos, permitiendo a los clientes planificar con confianza su visita.

Especialidades

La clínica se especializa en una variedad de servicios de belleza, incluyendo:

  • Procedimientos cosméticos
  • Terapias de belleza
  • Cuidado del cabello
  • Cuidado del cuidado personal

Los clientes pueden contar con la tranquilidad de que los profesionales de la clínica han recibido una formación y capacitación especializada en sus respectivos campos.

Ayuda y recomendaciones

Para aquellos que buscan una experiencia de cuidado personal en un entorno profesional y acogedor, Dwie Siostry es una excelente opción.

Los clientes han dejado recientes comentarios sobre la clínica, destacando su profesionalismo, empatía y excelencia en los servicios ofrecidos.

Recuenten con la siguiente opinión de un cliente satisfecho:

" Jestem muy satisfecha. Pełen profesjonalizm. Duża wiedza. Gabinet spełnia wysokie standardy. Organizacja pracy też. No i ta empatia."

Con una media de 4,7/5 estrellas en Google My Business, Dwie Siostry ha demostrado ser una opción confiable y respetada en el mercado de la belleza.

👍 Recenze na toto Dwie Siostry

Dwie Siostry - Pabianice
Basia G.
5/5

Jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Duża wiedza. Gabinet spełnia wysokie standardy. Organizacja pracy też. No i ta empatia.. Jestem umówiona na następną wizytę. Gorąco polecam 👍👏

Dwie Siostry - Pabianice
Julia K.
5/5

Pełen profesjonalizm to i tak zbyt mało, żeby określić jakość wykonywanych usług!!!! Atmosfera niebiańska, czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę!❤️
Wręcz tęsknię!!!
Polecam to cudowne miejsce!!!
Brawo Dziewczyny!!!
Jestem Waszą fanką! 🤩❤️😍

Dwie Siostry - Pabianice
Kamil K.
5/5

Nie wiedziałem o takich możliwościach laseroterapii. Monika świetnie doradzi, upora się z każdym przebarwieniem, blizną i niedoskonałością. Dobiera laser pod każdy problem. Przekonałem się też ,że usuwanie tatuażu to wcale nie taka bolesna sprawa 😉

Dwie Siostry - Pabianice
Karolina B.
5/5

Polecam zabiegi u dziewczyn. 8 lat temu miałam przyjemność robić u p. Magdy brwi i teraz w maju. Mam dużo pytań gdzie robiłam bo efekt bardzo naturalny, piękny kolor a to istotne.
Skorzystałam wczoraj z zabiegu mezoterapii u p. Moniki. Bardzo profesjonalna, dokładna, uprzejma. Miałam wrażenie, że każdy mm mojej skóry jest dopieszczony. Wrócę niebawem.

Dwie Siostry - Pabianice
Ana S.
5/5

Magda zrobiła mi przepiękne brwi, to zmieniło moje życie dosłownie. Mimo że bałam się ingerencji na twarzy to otrzymałam fachową opiekę i informację dzięki którym poczułam się bezpiecznie. Na początku wydawało mi się ze efekt jest za mocny ale to było chwilowe wrażenie po kilku dniach kiedy makijaż zaczął się goić zobaczyłam w lustrze efekt który przerósł moje oczekiwania. Brwi były naturalne i czułam się doskonale. Polecam każdej kobiecie która rozważa taką opcje a się boi idźcie do Magdy. Ona ma doświadczenie i wie co co robi!

W ubiegłym tygodniu byłam ponownie w gabinecie Dwie siostry na depilacji laserowej. To było bardzo przyjemne doświadczenie i mój 4 zabieg tak zwany przypominający. Dziewczyny maja najlepszy laser bo po 3 zabiegach pozbyłam się niechcianego owłosienia niemal w całości. Polecam, bo nie tylko sprzęt ale i obsługa są tam na najwyższym poziomie!

Dwie Siostry - Pabianice
Justyna M.
5/5

Dopóki nie poznałam Magdy, makijaż permanentny kojarzył mi się ze swego rodzaju sztucznością. Widząc efekty jej pracy i poznając ją jako człowieka- jej duże poczucie estetyki, hołubienie wysokiej jakości produktów i usług oraz zamiłowanie do sztuki- bez obaw i w pełnym zaufaniu oddałam swoje brwi w jej ręce. I się nie pomyliłam. Są piękne i wyglądają naturalnie. Dziękuję!

Dwie Siostry - Pabianice
Barbara S.
1/5

Dnia 01.12.2021 byłam umówiona na wizytę. Przyjechałam i okazało się, że jestem wykreślona i nie można mnie przyjąć. Absolutnie nie odwoływałam wizyty. Nikt do mnie nie dzwonił i nie odwoływał. Wysoce nieprofesjonalne zachowanie. Odradzam.

Dwie Siostry - Pabianice
Marlena D.
5/5

Pani Kasia jest cudowna.
Zrobiła mi brwi o jakich marzylam.
Polecam wszystkim ten gabinet.
Wszystkie Panie miłe I miejsce przyjazne,czyste profesjonalne.

Go up