HelloCiacho - Szubin

Adresa: Kcyńska 4, 89-200 Szubin, Polska.
Telefon: 721344066.

Odbornost: Cukiernia, Bufet ze słodyczami i deserami, Torty weselne.
Další zajímavé informace: Odbiór w sklepie, Dobre desery, Desery, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC.
Recenze: Tato firma má 39 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 5/5.

📌 Umístění tohoto HelloCiacho

Éramo muy conscientes de encontrar un lugar donde poder celebrar nuestro especial día, y HelloCiacho no nos decepcionó en absoluto

Ubicación y Contacto

La empresa se encuentra ubicada en una hermosa dirección: Adresa: Kcyńska 4, 89-200 Szubin, Polska.

Para cualquier consulta o para realizar una reserva, no dudes en contactarlos a través de su número de teléfono: 721344066.

Especialidades y Servicios

En HelloCiacho, ofrecen una variedad de especialidades que hacen que cualquier evento sea inolvidable. Entre sus servicios se encuentran: Cukiernia, Bufet ze słodyczami i deserami y Torty weselne.

Además, ofrecen servicios personalizados para satisfacer todas las necesidades de sus clientes, incluyendo la creación de Karty debetowe y Karty kredytowe.

Para una experiencia aún más cómoda, HelloCiacho acepta Płatności mobilne NFC, lo que facilita la transacción para sus clientes.

Otras Informaciones Importantes

Es importante mencionar que HelloCiacho ofrece un servicio de Odbiór w sklepie, lo que permite a sus clientes recoger sus pedidos en el lugar.

Además, su Dobre desery y Desery son una de las características que más los atraen a sus clientes.

Recenze y Opiniones

En Google My Business, HelloCiacho tiene una media de 5/5 estrellas, lo que demuestra la satisfacción de sus clientes.

Una de las opiniones destacadas es la de un cliente que dijo: "Mieliśmy okazję skorzystać z usług na naszym weselu. Nie mam słów żeby opisać jak bardzo dziękuję za przepyszną realizację".

Esta empresa es un ejemplo perfecto de cómo brindar un servicio excepcional en cada detalle.

En HelloCiacho, saben cómo hacer que cada evento sea inolvidable, desde su delicioso tort hasta su bufet de dulces.

Si estás buscando un lugar para celebrar tu próximo evento, no dudes en visitar a HelloCiacho

👍 Recenze na toto HelloCiacho

HelloCiacho - Szubin
Julita ?.
5/5

Mieliśmy okazję skorzystać z usług na naszym weselu.
Nie mam słów żeby opisać jak bardzo dziękuję za przepyszną realizację!!
Tort przepiękny, słodki stół pyszny i zgodnie z ustaleniami wszystko na czas, dodatkowo na stronie pojawiają się na bieżąco wszystkie realizację możemy cały czas wracać wspomnieniami do tego pięknego dnia!
Polecam z całego serca!! 🤍

HelloCiacho - Szubin
Katarzyna K.
5/5

Zamówiliśmy tort i słodki stół na wesele. Wszystkie wyroby nie dosyć, że pyszne to jeszcze piękne! Tort jeden z najlepszych jakie jedliśmy! Ponadto kontakt z Panią Asią był bez zarzutu, a wybór smaków w formie formularza google z załączonymi zdjęciami bardzo ułatwił podjęcie decyzji! Polecamy z całego serca.

HelloCiacho - Szubin
Paulina R.
5/5

Z całego serca dziękujemy Asi z Hello Ciacho za stworzenie przepysznego i zachwycającego wizualnie słodkiego stołu oraz przepięknego tortu ślubnego.

Każdy element – od ciasteczek, przez babeczki, aż po sam tort był dopracowany w najmniejszym detalu. Słodki stół nie tylko prezentował się bajecznie, ale również smakował obłędnie – goście bardzo chwalili te pyszności! Tort był nie tylko piękny, ale też idealnie dopasowany do naszych upodobań smakowych – lekki, świeży i delikatny.

Asia to osoba z ogromną pasją, talentem i wyczuciem estetyki. Współpraca przebiegała sprawnie i bez stresu, a efekty przerosły nasze oczekiwania.

Z całego serca polecamy każdemu, kto marzy o słodkim stole z klasą i tortach, które cieszą oczy i podniebienie! 🎂💕

HelloCiacho - Szubin
Paulina B.
5/5

Serdecznie dziękujemy za wykonanie słodkiego stołu oraz tortu na Nasze przyjęcie weselne.
Goście do dziś chwalą że nie jedli nigdy pyszniejszego. 🤍
Wszystko było smaczne ale zarówno piękne 🤩 wyglądało to bajecznie!
Dziękujemy P&M 19.07.2025

HelloCiacho - Szubin
DeVil
5/5

Zamówiliśmy tort weselny wraz ze słodkim stołem i była to istna petarda! Tort przepiękny, pyszny, dokładnie taki jak sobie wymarzyliśmy! Oboje z mężem zwykle pomijamy torty na weselach, bo nie przepadamy za ciężkimi, śmietanowymi ciastami, ale nasz tort był cudowny i wsunęliśmy go z radością 🩷 Słodki stół zrobił furrorę, goście piszą do nas czy można gdzieś kupić ciastka, tak w mniejszej ilości do kawy, bo nie mogą o nich zapomnieć 🩷 Kontakt z Panią Asią był wzorowy, odpowiadała na wszystkie pytania i potrzeby, zdecydowanie polecamy 🩷

HelloCiacho - Szubin
Anna S.
5/5

Torty i inne słodkości od Asi z HelloCiacho to mistrzostwo świata, nie dość, że są wizualnie piękne, to jeszcze smakują obłędnie. Są lekkie i nie przesłodzone.
My korzystamy od 4 lat z usług Asi i jesteśmy bardzo zadowoleni. 🙂

HelloCiacho - Szubin
Weronika N.
5/5

🍰 HelloCiacho spełniło nasze najsłodsze marzenia! 🍩
Słodki stół był prawdziwą bajką – zachwycał wyglądem i smakiem, a każdy deser był małym dziełem sztuki. Goście byli oczarowani różnorodnością i estetyką wypieków. Tort… to była poezja smaku – delikatny, perfekcyjnie wyważony i absolutnie niezapomniany. Dziękujemy za stworzenie czegoś tak wyjątkowego, co idealnie dopełniło nasz dzień! 🤍✨

HelloCiacho - Szubin
Julia G.
5/5

Tort weselny oraz słodki stół przerosły nasze oczekiwania – nie tylko wyglądały przepięknie, ale przede wszystkim były przepyszne. Goście byli zachwyceni zarówno smakiem, jak i estetyką deserów. Profesjonalne podejście, dbałość o szczegóły i ogromny talent sprawiły, że nasze wesele było jeszcze bardziej wyjątkowe. Z całego serca polecamy!

Go up