Ośrodek Wczasowy "JUSTYNA" w Ślesinie - Ślesin

Adres: Leśna, 62-561 Ślesin, Polska.
Telefon: 603172147.
Strona internetowa: justyna.dobrynocleg.pl
Specjalności: Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.

Opinie: Ta firma ma 75 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

📌 Lokalizacja Ośrodek Wczasowy "JUSTYNA" w Ślesinie

Ośrodek Wczasowy 'JUSTYNA' w Ślesinie

Ośrodek Wczasowy 'JUSTYNA' w Ślesinie to malowniczo położony obiekt w sercu lasu, oferujący wygodne zakwaterowanie i doskonałe warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi oraz grup turystycznych. Adres: Leśna, 62-561 Ślesin, Polska.

Do dyspozycji gości są domki letniskowe, które pomimo niego nowoczesności, zachwycają oryginalnym stylem i przyjemnym wnętrzem. Każdy z nich jest wyposażony w needed funkcje, takie jak aneks kuchenny, łazienka z prysznicem oraz TV.

Ośrodek oferuje także wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, takich jak plac zabaw, siłownia, sala bilardowa czy strefa relaksu z jacuzzi i sauną.

Charakterystyka i usługi

  • Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie
  • Domki letniskowe dla 2-4 osób
  • Widok na las i bliskość plaży
  • Wypożyczenie sprzętu wodnego
  • Organizacja wycieczek i zajęć rekreacyjnych

Ośrodek 'JUSTYNA' w Ślesinie cechuje się przemyślonym i przestronnym terenem, co sprawia, że goście mogą cieszyć się ciszą i spokojem w pięknej przyrodzie. W okolicy znajdują się także liczne atrakcje turystyczne, takie jak jezioro, park linowy czy zamek w Kórniku.

Opinii

Firma Ośrodek Wczasowy 'JUSTYNA' w Ślesinie posiada na swoim koncie 75 recenzji na Google My Business. Według klientów, ten obiekt jest fajnym, spokojnym i rodzinnym miejscem, co stanowi duży plus dla wielu gości. Domki nie są najnowocześniejsze, ale mają swój urok i klimat, co doceniane jest przez osoby lubiące naturalny charakter terenu. Obsługa jest opisana jako miła i pomocna, a troszkę brakuje innej organizacji, ale ogólnie obiekt spełnia oczekiwania.

Średnia ocena tego obiektu wynosi 3.6/5, co wskazuje na satysfakcję klientów, ale również miejsca do poprawy, np. w obszarze oferty i organizacji przestrzeni. Przyjemne jest, że ośrodek oferuje wiele atrakcji dla różnych grup wiekowych i zaspokaja potrzeby zarówno rodzin z dziećmi, jak i grup turystycznych.

👍 Recenzje dla Ośrodek Wczasowy "JUSTYNA" w Ślesinie

Ośrodek Wczasowy
Aleksandra
5/5

Fajne, spokojne i rodzinne miejsce. Ośrodek znajduje się w środku lasu, blisko głównej plaży co jest dużym plusem. Domki co prawda nie są najnowsze ale ma to też swój klimat. Obsługa miła i pomocna.

Ośrodek Wczasowy
Agnieszka J.
3/5

Troszkę mu zabrakło innej organizacji,ale ogólnie jest nawet,nawet

Ośrodek Wczasowy
henrykxxx1
1/5

Serdecznie Nie polecam tego miejsca domki brudne pełno pająków , kurzu . Instalacja starego typu bojler działajacy naprzemiennie z kuchenka sprzety starego typu typu żarówki telewizor , kuchenka nawet szklanki są z prl oczywiście prąd płatny 2 zł za kwh domek ala po remocie remont tj założenie panel i pomalowanie na żołto boazeri z sufitu wystaja wkręty. Do głownej plaży około 200m.Domek 4 osobowy w cenie 300zł za doba. Dodatkowo płatne sa narzuty na pościel 10 zł za pobyt dobrze że za łóżka nie trzeba płacic sezon 2023

Ośrodek Wczasowy
Michał B.
1/5

Fatalne miejsce z czasu PRL. W domku stara plyta grzewcza działającą na zmianę z boilerem. Instalacja elektryczna wola o pomstę do nieba. W oprawkach żarówki starego typu. W toalecie nie da się swobodnie usiąść na muszli gdyż deska jest obskurna i zadrapana. Miejsca na toalecie dla osoby w rozmiarze L (82kg) brak. Mikro prysznic z obślizgłą zasłonką której się dotyka przy próbie umycia czegokolwiek poniżej pasa. W pokojach pająki i pajeczyny. Brak prześcieradeł oraz poscieli. Gril za 10 pln ledwo sie trzymał. Za taki standard skasowali nas za domek 320 złotych za dobę. Bez rachunku. Na koniec za zużyte 10kW energi elektrycznej Pani policzyła 20 złotych (w dn.18.07.2022)!
Jedyna zaletą to lokalizacja w odległości 10 min od głównej plaży

Ośrodek Wczasowy
Magdalena Z.
1/5

Jeżeli chcecie spędzić czas w ośrodku z klimatem lat 80, z nieodłączną średnio miłą obsługą, która informuje na każdym kroku 'ja tu tylko sprzątam, to gorąco polecam ośrodek Justyna. Poziom domków poniżej wszelkiej krytyki - czas tam stanął, w cenie jak za przyzwoity domek campingowy w sierpniu nad morzem. Pościeli w cenie brak. Są za to wilgoć i brud, obsługa niestety tylko informuje, że sprząta. Właściciel ośrodka (!) z Kalisza nie jest zainteresowany klientem, jak się coś nie podoba, to droga wolna... Szkoda, bo jezioro ślesińskie piękne, woda czysta, nowa plaża.

Ośrodek Wczasowy
Lokalny P.
1/5

Byliśmy na 2 noce i Bogu dzięki że tylko dwie, warunki są straszne brudno, pajęczyny, cieknące prysznice,zepsute gniazdka nawet drzwi do pseudo łazienki nie było tylko zasłonka z materiału niewiadomego pochodzenia. Pobierają dodatkową opłatę za zużyty prąd o czym powiedzieli w dniu przyjazdu. Wymeldować trzeba się już do 10:00 bo Pani musi mieć 5 godz na sprzątanie a raczej palcem nie kiwnie.
Ludzie mamy 21 wiek a tam czas się zatrzymał 30 lat temu albo dalej.
Czuć stęchliznę w domkach, byliśmy ze znajomymi i u nich było to samo.
Właściciele absolutnie nie inwestują w te domki a okolica jest naprawdę ładna i warta powrotu my na pewno wrócimy do Ślesina ale nie do Ośrodka Wczasowego "JUSTYNA"

Ośrodek Wczasowy
Szymon T.
1/5

Nie polecam i to bardzo . Nie ma drzwi do łazienki tylko pseudo zasłonka . Dodatkowo ręcznik włożony do zamrażarki bo prać się nie chce. Pajęczyny, brud, "aneks" kuchenny połączony z łazienką. Naczynia trzeba myć w umywalce łazienkowej. Wielka lampa zajmuje pół pokoju . Nie ma miejsc na rozłożenie bagaży. Przynajmniej jedzenie znośne . Ceny bardzo wysokie. Za światło jest dopłata i trzeba mieć własną pościel. Domek jak z PRL . Ogólnie okropnie i tragedia

Ośrodek Wczasowy
Jacek G.
5/5

Miejsce ok - może nie najtańsze jak na warunki - ale z drugiej strony to 300,- za 4-osobowy domek w długi weekend sierpniowy to myślę że nie jest aż tak dużo (po za sezonem taniej)
-może kuchenka stara - ale jest i sprawna
-lodówka sprawna - (gdzie indziej - 300m, dalej w ośrodku nawet jej nie ma - a ceny za 2 osobowy pokój - kosmiczne)
-ja brudu i pająków nie zastałem
-telewizja na gorszą pogodę - wystarcza
-a co do PRL - no cóż - drewniany domek wśród drzew - blisko plaży - cisza - spokój - jest gdzie spać i odpocząć - cóż więcej potrzeba ( a domek na tyle duży - by pomieścił nawet 5-6 osób)

Go up