Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN - Polanka Wielka

Adres: Długa 77, 32-607 Polanka Wielka, Polska.
Telefon: 338488013.
Strona internetowa: piekarnia-tyran.pl
Specjalności: Piekarnia.
Inne ważne informacje: Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Szybkie zakupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 147 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

📌 Lokalizacja Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN Długa 77, 32-607 Polanka Wielka, Polska

⏰ Godziny otwarcia Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN

  • Poniedziałek: 06:00–20:00
  • Wtorek: 06:00–20:00
  • środa: 06:00–20:00
  • Czwartek: 06:00–20:00
  • Piątek: 06:00–20:00
  • Sobota: 06:00–15:00
  • Niedziela: Zamknięte

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN to wyjątkowa lokalizacja dla miłośników pieczywa i słodkich przekąsek. Znajduje się w Polance Wielkiej pod adresem Długa 77, 32-607 Polanka Wielka, Polska. Tel: 338488013. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową: piekarnia-tyran.pl. Specjalnością tego miejsca jest piekarnia.

Inne ważne informacje: Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Szybkie zakupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe.

Na podstawie 147 recenzji na Google My Business, firma ROBERT TYRAN cieszy się średnią oceną 4.5/5.

Charakterystyka Piekarni-Cukierni ROBERT TYRAN

Ekskluzywne specjalności

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN słynie z doskonałej jakości pieczywa, wyroby cukierniczej i przekąsek. Gwarantują one najwyższą satysfakcję klientów, a także przetworzone są z wysokiej jakości surowców.

Usługi i komfort dla klienta

  • Dostawa
  • Wejście dla osób na wózkach
  • Szybkie zakupy
  • Platność kartą debetową i kredytową
  • Płatności mobilne NFC

Ocena klientów

Firma ROBERT TYRAN na podstawie 147 opinii na Google My Business cieszy się wysoką oceną 4.5/5. Klienci doceniają smak i jakość produktów, jak również serwisy.

👍 Recenzje dla Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN - Polanka Wielka
Daria
1/5

Zdecydowanie nie polecam tortów. Tort zamówiony dla dziecka był z taką ilością spirytusu, że nawet dorosły miał problem ze zjedzeniem (gorzka masa). Oczywiście dziecko nie mogło nawet spróbować własnego tortu : I
Sama jakość torta również bardzo słaba. Finalnie wylądował w koszu, strata pieniędzy i zawiedzione dziecko.

Edit. Tort odbierany 24 grudnia w sklepie w Polance Wielkiej na ul. Długiej 77

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN - Polanka Wielka
Grzesiek D.
1/5

Ciastka Orzechowe zawsze kupowałem z chęcią, jednakże przez producenta zmieniona masa w ciastkach i są tak smaczne jak były. Nie czuć orzechów , a masa bardzo mdła. Już ich nie kupię niestety

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN - Polanka Wielka
Dawid K.
5/5

Bardzo dobre pieczywo i ciasta polecam 🙂

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN - Polanka Wielka
Rafal
1/5

Ohydne ciasteczka orzechowe. Masa z margaryny i cukru, do tego małe kawałki skorupek z orzechów włoskich, można zęba złamać. Nie polecam.

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN - Polanka Wielka
Andre D.
1/5

Kiedyś chleb był bardzo dobry ale po tym jak znalazłem w chlebie kawałek plastiku z zakrętki zmieniłem zdanie . Nie polecam tak drogiego chleba z resztkami plastiku. Panie Tyran zmień pan piekarzy bo chleb piecze się z mąki a nie plastiku

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN - Polanka Wielka
Jadwiga C.
5/5

Bardzo smaczne wędliny, znakomite pieczywo-chleb ZDROWISZ z niskim indeksem glikemicznym, dobry dla diabetyków, chleb orkiszowy i pyszny biały chleb pasterski. Doskonały kołacz drożdżowy z serem i makiem, znakomite bułeczki drożdżowe z kawałkami czekolady. Wszystko świeże, miła obsługa i piękne zapachy w sklepie.
Polecam wszystkim smakoszom.

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN - Polanka Wielka
dorota F.
1/5

Chleb żytni zakalec kupiony rano w Sklep Lewiatan Zabrzeg .Środek surowy ...porażka Piekarnicza .

Piekarnia- Cukiernia ROBERT TYRAN - Polanka Wielka
Kostka B.
1/5

Chleb po 7zl za 700gram glumowaty na drugi dzień nie do zjedzenia . Taki glum jeszcze nigdy takiego chleba.nie jadłam. Ciemny chleb z ziarnami za 5,25zl również ohyda nie wiem co to za piekarze. Nie polecam tej firmy😕.

Go up