Restauracja Turystyczna u Moniki - Środa Wielkopolska

Adres: Sportowa 2, 63-000 Środa Wielkopolska, Polska.
Telefon: 667443156.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dobra kawa, Dobre desery, Duży wybór herbat, Obiad, Kolacja, Posiłki w pojedynkę, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Szybka przekąska, Wino, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Obsługa kelnerska, Bar na miejscu, Toaleta, Kameralne, Niezobowiązująca atmosfera, Spokojne, Grupy, Turyści, Możliwe rezerwacje, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy.
Opinie: Ta firma ma 196 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

📌 Lokalizacja Restauracja Turystyczna u Moniki

Restauracja Turystyczna u Moniki Sportowa 2, 63-000 Środa Wielkopolska, Polska

⏰ Godziny otwarcia Restauracja Turystyczna u Moniki

  • Poniedziałek: 10:00–22:00
  • Wtorek: 10:00–22:00
  • środa: 10:00–22:00
  • Czwartek: 10:00–22:00
  • Piątek: 10:00–22:00
  • Sobota: 10:00–22:00
  • Niedziela: 10:00–22:00

Restauracja Turystyczna u Moniki - Smaczne posiłki w serdecznej atmosferze

Restauracja Turystyczna u Moniki, zlokalizowana w Serdecznej Wielkopolsce, na ulicy Sportowej 2, oferuje swoim gościom smaczne posiłki w kameralnej, niezobowiązującej atmosferze. Oferując bogate menu z różnorodnymi dańmi, dostosowuje się do potrzeb wszystkich klientów, w tym także tych z małymi dziećmi, oferując krzesełka do karmienia oraz specjalne menu dla dzieci.

Do dyspozycji gości są miejsca dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Restauracja posiada również ogródek, gdzie w sezonie letnim można spożyć posiłek na świeżym powietrzu. W razie potrzeby, można zamówić również posiłki na wynos, co pozwala na komfortowe spożycie posiłku w domu lub innym miejscu.

Spokojna restauracja dla rodzin oraz grup turystycznych

Restauracja Turystyczna u Moniki jest nietradycyjną, spokojną restauracją, która może pomieścić grupy turystyczne oraz rodzinne wycieczki. Atmosfera jest bardzo przyjazna dla dzieci, co sprawia, że idealnie nadaje się na przyjęcia urodzinowe czy imprezy rodzinne. Serdeczność personelu, dobre jedzenie oraz różnorodne napoje sprawiają, że warto zjeść obiad lub kolację w tej restauracji.

Menu restauracji obejmuje bogate wybory dań obiadowych oraz kolacyjnych, dostępne są także porcje szybkiej przekąski dla tych, którzy szukają szybkiego lunchu. Wino, alkohol wysokoprocentowy, piwo i inne napoje alkoholowe są dostępne, a także kawa, koktajle, herbaty oraz inne napoje bezalkoholowe.

Do zapłaty przyjmowane są karty debetowe i kredytowe, a także płatności mobilne NFC, co ułatwia proces płatniczy. W razie potrzeby, można zarezerwować stolik, co pozwala na komfortowe organizowanie spotkań rodzinnych czy zawodowych.

Opinie klientów o Restauracji Turystycznej u Moniki

Restauracja Turystyczna u Moniki cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów. Na platformie Google My Business firma posiada 196 recenzji, z średnią oceną 3.7/5. Klienci chwalą smakowitość dań oraz przystępne ceny. Wiele opinii podkreśla dbałość o detale, miłą obsługę oraz przyjemną atmosferę, która sprawia, że warto odwiedzić tę restaurację.

Na przykład jedna z klientek, która zamówiła zestaw dnia za 13.00 zł, podkreśliła, że posiłek był smaczny i tanio, a restauracja na pewno warto polecić innym. Inni goście doceniali szybkość obsługi oraz bogactwo dań na menu.

Krótki podsumowanie Restauracji Turystycznej u Moniki

Restauracja Turystyczna u Moniki, zlokalizowana na ulicy Sportowej 2 w Środzie Wielkopolskiej, oferuje smaczne, różnorodne posiłki w przestronnej, kameralnej atmosferze. Spokojna restauracja, idealna na rodzinne spotkania, przyjęcia urodzinowe oraz dla turyści. Oferuje szeroki wybór dań, w tym specjalności dla dzieci, szybkie przekąski oraz różnorodne napoje. Serdecznie polecamy

👍 Recenzje dla Restauracja Turystyczna u Moniki

Restauracja Turystyczna u Moniki - Środa Wielkopolska
Rzeznik T.
1/5

Zakupiłem z kobietą 2x devolay frytki surówka, nie do ujedzenia frytki twarde w smaku straszne, mięso w devolaju miękkie, rozwalające się strasznie smętne panierka gumowa nie wspomnę że środek był surowy.
Jedynie surówka była ok.
Nie wspominam o wyglądzie restauracji, bo przyszedlem dobrze zjeść a nie patrzeć na wygląd ale w toalecie nawet stęchlizna zajeżdża klimat jak z PRL.
Niestety jakość jedzenia to podstawa dobrego biznesu. Tutaj tego nie ma.
Stanowczo odradzam restauracji.

Restauracja Turystyczna u Moniki - Środa Wielkopolska
Michał M.
5/5

Smacznie i tanio. Można tylko polecać. Zestaw dnia za 13.00 zł.

Restauracja Turystyczna u Moniki - Środa Wielkopolska
Eliza K.
1/5

Nie polecam tu jeść
Surówki gorzkie ,warzywa gotowane słone jak by się jadło sama sól ,sos smakował jak wyciśnięty ze starej szmaty ,schab twardy

Restauracja Turystyczna u Moniki - Środa Wielkopolska
Jacek K.
1/5

Restauracja jak za czasów PRL-u, w toalecie smrodek jak w miejskim szalecie, a pani za barem zła że chce się coś zamówić. Karta dań brudna, tłusta w foliowych koszulkach z pokreslonymi cenami jedna na dwie osoby. A teraz najlepsze - podchodzi pani z obsługi, siada obok nas, wyjmuje notatnik i siedząc próbuje przyjąć od nas zamówienie z tym, że ta pani jest obcokrajowcem i kompletnie nie rozumie o co nam chodzi i co chcemy zamówić. Reasumując niestety nie mogliśmy się dogadać i głodni wyszliśmy z restauracji. Naprawdę nie polecam!
Dałem jedną gwiazdkę ze wzgledu na parking przy tejże restauracji.

Restauracja Turystyczna u Moniki - Środa Wielkopolska
Faustyna F.
2/5

Jedzenie nie najgorsze obsługa dość neutralna ale drugi raz już tu nie przyjdę zamówiłam nuggetsy i naleśniki prosiłam się 3 razy o ketchup a zamiast bitej śmietany dostałam śmietane z cukrem bardzo nie polecam

Restauracja Turystyczna u Moniki - Środa Wielkopolska
Tomasz ?. K.
2/5

Restaurację mi polecono jako dobre miejsce. Na początku nic nie zapowiadało serii zdarzeń. Lokal wewnątrz przeciętny bez szału. Jedzenie poprawne, porcje solidne, najlepszy był żurek, makaron carbonara taki se.
Obsługa za to na poziomie dna. Pani zachowuje się jakby za karę była w pracy, ciężko w ogóle zrozumieć słowa, które wymawia, a sama też wielu nie rozumie. Naskakuje na klientów i mocno podnosi głos. "bo jestem sama i nie mam czasu", później jeszcze się kłóciła głośno na zapleczu. Żenada.
Druga gwiazdka na zachętę za żurek i przystępne ceny.

Restauracja Turystyczna u Moniki - Środa Wielkopolska
Alina J.
5/5

Super miejsce smaczne jedzenie
Obsługa przemiła polecam

Restauracja Turystyczna u Moniki - Środa Wielkopolska
Dawid N.
1/5

Zamówiłem krem pieczarkowy, który do odbioru miał być po 10 minutach. W restauracji dowiaduje się, że dla jednej osoby nie zrobią, po konsultacji telefonicznej z kimś twierdzą, że jednak zrobią. Pytając o czas realizacji odpowiedzieli, że nie wiedzą. Chcąc zapłacić kartą, dowiaduje się że nie ma takiej możliwości. Wydać z gotówki również nie maja. Pomijając fakt, że pani obsługująca ledwo mogła się porozumieć to zwyczajnie nie da się tam zjeść. Nie polecam

Go up