Zajazd "Porąbka" - Porąbka Uszewska

Adres: Porąbka Uszewska 63, 32-854 Porąbka Uszewska, Polska.
Telefon: 146656888.
Strona internetowa: zajazdporabka.pl
Specjalności: Restauracja, Pensjonat, Jedzenie z dostawą do domu, Organizator imprez, Pizzeria, Pizza na wynos, Kuchnia polska, Sala weselna, Planowanie wesel.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobra kawa, Dobre desery, Dobre drinki, Duży wybór herbat, Duży wybór piw, Obiad, Kolacja, Posiłki w pojedynkę, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Dania z produktów ekologicznych, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Szybka przekąska, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Obsługa kelnerska, Bar na miejscu, Toaleta, Toaleta unisex, Wi-Fi, Wi-Fi, Kameralne, Modne, Niezobowiązująca atmosfera, Romantyczna atmosfera, Spokojne, Dla całej rodziny, Grupy, Turyści, Możliwe rezerwacje, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 385 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

📌 Lokalizacja Zajazd "Porąbka"

W Porąbce Uszewska, położonej w południowej części województwa małopolskiego, znajduje się Zajazd Porąbka. Oferuje on wydarzenia i imprezy dla grup, firm, rodzin i indywidualnych gości. Lokal jest otwarty na imprezy weselne i inne wydarzenia zorganizowane. W ofercie posiada pizzeria, restaurację, pensjonat, oraz jedzenie dostarczane do domu.

Specjalności

Specjalizuje się w restauracji, pensjonacie, jedzeniu dostarczonym do domu, organizacji imprez, pizzerii, pizza na wynos, kuchni polskiej, sale weselnych i planowaniu wydarzeń. Wśród innych usług, które oferuje, można znaleźć obiad, kolację, posiłki w pojedynce, miejsca dla osób na wózkach, parking dostępny dla osób na wózkach, wejście dostępne dla osób na wózkach, alkohol, alkohol wysokoprocentowy, dania z produktów ekologicznych, jedzenie późnym wieczorem, kawa, koktajle, małe porcje, piwo, szybka przekąska, dania wegańskie, dania wegetariańskie, wino, katering, desery, miejsca siedzące, obsługa kelnerska, bar na miejscu, toaleta, toaleta unisex, Wi-Fi.

Inne ważne informacje

Prezentuje się jako firma należąca do kobiety. Ogród, dostawa, jedzenie na wynos, na miejscu, dobra kawa, dobre desery, dobre drinki, duży wybór herbat, duży wybór piw, obiad, kolacja, posiłki w pojedynkę, miejsca dla osób na wózkach, parking dostępny dla osób na wózkach, wejście dostępne dla osób na wózkach, alkohol, alkohol wysokoprocentowy, dania z produktów ekologicznych, jedzenie późnym wieczorem, kawa, koktajle, małe porcje, piwo, szybka przekąska, dania wegańskie, dania wegetariańskie, wino.

Opinie

Średnia opinia: 4.2/5. W Google My Business znajduje się 385 recenzji. Goście oceniali jedzenie w restauracji i pomagającą obsługę. Wydarzenia w Zajeździe są uważane za idealne miejsce na udane wydarzenia, zwłaszcza spotkania klasowe i imprezy weselne.

Udowodniono, że ten Zajazd jest wyjątkowy w powyższych określeniach, a goście zadowoleni z gościnności, zadowoleni z organizacji wydarzenia.

Przykładowa opinia: Zorganizowaliśmy spotkanie klasowe po latach w Zajeździe i był to strzał w dziesiątkę Pyszne jedzenie i pomocna obsługa, a do tego wieczorem odbywał się koncert z muzyką na żywo - świetna okazja, żeby potańczyć i powspominać dawne czasy. Zdecydowanie polecam - idealne miejsce na udane wydarzenie

Uwagi: Wiele osób ocenia ten Zajazd bardzo pozytywnie, zadowoleni z gościnności i organizacji wydarzeń. Wszyscy uważają, że to idealne miejsce na udane wydarzenia dla całej rodziny, grup, firm i indywidualnych gości. Wydarzenia w Zajeździe są uważane za wyjątkowe z powodu pysznej kuchni i pomocnej obsługi.

👍 Recenzje dla Zajazd "Porąbka"

Zajazd
Jadwiga P.
5/5

Zorganizowaliśmy spotkanie klasowe po latach w Zajeździe i był to strzał w dziesiątkę! Pyszne jedzenie i pomocna obsługa, a do tego wieczorem odbywał się koncert z muzyką na żywo - świetna okazja żeby potańczyć i powspominać dawne czasy. Zdecydowanie polecam - idealne miejsce na udane wydarzenie!

Zajazd
Jan M.
1/5

Dla następnych klientow;
Dogadajcie sir ci do pomieszczenia
Dalbym -10 ale nie ma takiej skali za komunie ( wczesniej były inne imprezy i było ok).Ps ulokowali nas na piętrze(15 osób na 15 m2 w tym stoły i krzesla) i czułem się jak w gołębniku, dramat, nigdy kur... więcej nawet juz pizzy nie zamowie ps. Dostałem zniżkę ok.250 zł ale to nie jest żadna rekompensata(ps . Odkupiliśmy termin po innej parze i po zgłoszeniu podczas płatności zastrzeżeń co do pomieszczenia dostalem info ze z pierwszymi właścicielami zamówienia powinniśmy ustalać lokum co jest żartem bo nikt nas nie informował ( ale pieniążki wzieli)

Zajazd
Daro D.
2/5

Samo miejsce ok. Co do jedzenia żurek i rosół dobry, polecam. Filet panierowany ok. Filet w sosie kurkowym jadalny ale dla wymagających nie będzie to pyszność. Placki ziemniaczane z gulaszem, placki gąbka olejowa (na zdjęciu widać jak wypłynął olej po rozkrojeniu) z wierzchu spalone, a w środku słabo dosmażone także placki odradzam. Co do surówek to marchew sucha, surówka z białej mdła z dużą ilością pieprzu by nie czuć tej mdłości. Na zupę przystanek ok. Co do drugiego dania radzę się zastanowić.

Zajazd
Karolina Z.
5/5

Bardzo dziękujemy za wspaniale przyjęcie Seniorów z Nowego Sącza 😊 pyszne jedzonko! Ogromne porcje! Cudowna atmosfera! Do tego wszystkiego prezent w postaci Pana grającego na akordeonie... Coś wspaniałego 🥰 Dziękujemy całej obsłudze, a zwłaszcza właścicielce zjazdu Pani Ani z wielkim serduchem 🥰 To dzięki Wam Seniorzy mogli poczuć się wyjątkowo! ❤️

Zajazd
pawelek8812
5/5

Restauracja z prawdziwym domowym klimatem i jedzeniem, które smakuje jak u babci – świeże, aromatyczne i przygotowane z sercem. Każde danie to porcja ciepła i tradycji, a porcje są naprawdę solidne. Do tego sympatyczna, uśmiechnięta obsługa, która sprawia, że od razu czujesz się mile widziany. Idealne miejsce na spokojny, pyszny obiad w przyjaznej atmosferze.

Zajazd
Anna M.
5/5

Witam wszystkich
Jeśli szukacie Państwo przepysznego jedzenia na wynos Polecam Państwu z czystym sercem ten Zajazd.Zamowilam coś co przerosło wszelkie moje oczekiwania a mianowicie "Koryto Szefowej".Jedzenie przepyszne wszytsko świeże i wspaniałe przygotowane,idealnie doprawione.Moi goście byli zauroczeni wręcz jedzeniem z Zajazdu Porąbka.
P.S Gratuluję szefowej kuchni tak wspaniałego smaku i cudownego pomysłu na to Korytko.Polecem wszystkim którzy szukają naprawdę dobrego jedzenia podanego w nietypowej formie które robi furorę.
Dziękuję 💪👊🤗

Zajazd
Barbara S.
2/5

Miejsce ciekawe, można usiąść na zewnątrz- to duży plus. Obsługa bez zarzutu. Ceny w porządku. Jednak jedzenie to porażka. Mój Kotlet Lwowski mocno średni w smaku, do tego surowy w środku 🙁 Powinnam dać za jedzenie 1* ale danie męża było poprawne. Może inne dania lepiej smakują, ja jednak już tam nie wrócę.

Zajazd
Kerima S.
5/5

Dzień dobry bardzo
W Zajeździe pojawiłem się w porze ok 11.00 Pani Anna ugościła mnie kopytkami z koperkiem w sosie grzybowym z duszonym kurakiem i surówką z marchewki! I był to strzał w 10 porcja mega ! Smak kopytek odrazu przypomniał mi czasy dzieciństwa spędzonego u dziadków na świetokrzyskiej wsi kurczak w sosie był doskonałym dodatkiem do do bajecznych kopytek a surówka że świeżej marchewki dopełnieniem całości! Pani Anno to mega danie !!! Państwu wszystkim polecam i obiecuję że będę bywał częściej! Dziękuję za ten powrót do przeszłości!

Go up